popüler casino siteleri ofis taşıma parça eşya taşıma evden eve nakliyat nakliyat deneme bonusu istanbul ev taşıma cappadocia green tour pronetnakliyat.com istanbul evden eve nakliyat bahis siteleri bahis siteleri güvenilir casino siteleri
DOLAR

32,5045$% -0.12

EURO

34,9660% 0.36

STERLİN

40,7722£% 0.47

GRAM ALTIN

2.429,81%0,29

ÇEYREK ALTIN

4.052,00%-0,58

BİTCOİN

2065801฿%-4.25084

İkindi Vakti a 16:55
İstanbul PARÇALI BULUTLU 19°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Süper Lig’in 19. haftasının hakemleri belli oldu!

Trendyol Süper Lig’in 19. haftasında oynanacak karşılaşmalarda görev yapacak hakemler açıklandı.

Trendyol Süper Lig’de ikinci yarının ilk haftası olan 19. haftada heyecan yarın, 6 Ocak Cumartesi ve 7 Ocak Pazar günü oynanacak müsabakalarla yaşanacak. Sputnik’in haberine göre, söz konusu müsabakalarda görev alacak hakemler, Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) resmi internet sitesinden yapılan açıklamayla duyuruldu.
Süper Lig’de 19. haftanın programı ve maçları yönetecek hakemler şöyle:

Yarın
17.00 Gaziantep FK – Pendikspor: Çağdaş Altay
20.00 Antalyaspor – Alanyaspor: Mert Güzenge
20.00 Beşiktaş – Kasımpaşa: Arda Kardeşler

6 Ocak Cumartesi
13.30 Çaykur Rizespor – Hatayspor: Cihan Aydın
16.00 Başakşehir – Adana Demirspor: Turgut Doman
19.00 MKE Ankaragücü – Trabzonspor: Burak Şeker
19.00 Samsunspor – Fatih Karagümrük: Emre Kargın

7 Ocak Pazar
13.30 Kayserispor – Sivasspor: Alper Akarsu
16.00 İstanbulspor – Fenerbahçe: Volkan Bayarslan
19.00 Galatasaray – Konyaspor: Ali Şansalan

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

CHP’den seçmen listesi uyarısı geldi: “Seçmen kağıtlarını kontrol edin”

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.