deneme bonusu istanbul ev taşıma cappadocia green tour pronetnakliyat.com istanbul evden eve nakliyat bahis siteleri bahis siteleri güvenilir casino siteleri
DOLAR

31,4298$% 0.16

EURO

34,0873% 0.1

STERLİN

39,8139£% 0.13

GRAM ALTIN

2.101,37%0,03

ÇEYREK ALTIN

3.524,00%2,03

BİTCOİN

2003607฿%3.28301

İmsak Vakti a 06:07
İstanbul AÇIK 11°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Büyük derbide hakemler belli oldu: Fenerbahçe-Galatasaray maçını o isimler yönetecek

Süper Lig’in 18’inci haftasında Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak derbi maçta hakem Arda Kardeşler düdük çalacak.

Süper Lig’in 18’inci haftasındaki müsabakalarda düdük çalacak hakemler belli oldu. TFF’den yapılan açıklamaya göre ligin 18’inci haftasındaki maçlar ve görev alacak hakemler şu şekilde:

23 Aralık Cumartesi

13:30 Sivasspor – İstanbulspor (Mert Güzenge)

16:00 Fatih Karagümrük -Gaziantep FK (Ali Şansalan)

19:00 Trabzonspor – Başakşehir FK (Volkan Bayarslan)

24 Aralık Pazar

13:30 Konyaspor – Kayserispor (Bahattin Şimşek)

16:00 Adana Demirspor – Antalyaspor (Burak Pakkan)

19:00 Fenerbahçe – Galatasaray (Arda Kardeşler)

25 Aralık Pazartesi

17:00 Kasımpaşa – Çaykur Rizespor (Turgut Doman)

17:00 Alanyaspor – Samsunspor (Tugay Kaan Numanoğlu)

20:00 Hatayspor – Beşiktaş (Kadir Sağlam)

20:00 Pendikspor – MKE Ankaragücü (Ümit Öztürk)

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Karadeniz’de deprem paniği!

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.